۱۳۸۹ اسفند ۱۱, چهارشنبه

آقا مجتبی محاسبه میکند!

در پی آتش زدن بنر بزرگ آغامون دلبره ، حضرت والا به آقا مشتبی شون دستور دادن هزینه احداث بنر جدید بابایی رو تو تمام اتوبان های تهران حساب کنه، از قرار معلوم محاسبات ایشون لو رفته است:

شرح هزینه ها:
1- بیلاخ رانندگان و مسافران 30 میلیون بار در روز
2- فحش خواهر مادر به آغا و کلا نظام 25 میلیون بار در روز
3- تف رهگذران 40 تن در روز
4- مرگ بر دیکتاتور 30 میلیون بار در روز
5- یا حسین میر حسین 20 میلیون بار در روز
6- مجتبی بمیری رهبری رو نبینی 500 هزار بار
7- رنگ پاشی روی عکس آغا 100 هزار بار
8- اصابت مدفوع به عکس آغا 50 هزار بار

حالا دلبر جان شما این آمار رو جدی نگیر دستور بده باز کل تهران رو با عکس های خوشجل موشجلت کاغذ دیواری کنن چند وقت دیگه 4 شنبه سوری هست لازم میشن آخه میدونی ریشات خوب میسوزه به جان آغا!


۷ نظر:

ناشناس گفت...

سوراخ کون مجتبی
دانشگاه هوا فضا

ناشناس گفت...

با سلام، مطالب زیر برای نقل قول و اطلاع رسانی برای هر فردی آزاد است.
در خصوص برنامه جنبش سبز یک راه کار خوب به ذهن من رسیده است. بهتر آن است با توجه به اینکه تمامی اکثریت برو بچه های جنبش سبز از لحاظ وضعیت مالی در حالت مطلوبی قرار دارند بیایند و کار اطلاع رسانی را به سطحی برسانند که غیر قابل آسیب دیدن از ناحیه گروه فشار و حکومت و حتی نیروی انتظامی و حتی وزارت اطلاعات قرار بگیرد. به این نحو که بیایید از امکانات اداره پست استفاده کنیم. هر سرباز جنبش سبز در هر توانی که می تواند پاکت نامه تهیه کند. کار بعدی نوشتن یک سری آدرس های فرستنده دروغین بر روی این پاکت نامه ها است. برای نوشتن آدرس گیرنده می توانید به یکی از محله های پایین شهر یا هر جای دیگر از شهر یک مسافرت کوتاه کرده و اسم و آدرس یک کوچه یا چند کوچه را یادداشت کنید. کافی است که به پلاک های پستی آن کوچه نامه بفرستیم.
مضمون نامه ها می تواند هر چیزی باشد. بحث های مظالم ( یعنی شرح ستم ها )، عکس هایی از صحنه های کتک زدن مردم. بحث های انتقادی، و هر چه که به عنوان یک سرباز جنبش سبز با فکرتان به نظر می رسد که به همشهری و دوستتان برسد باعث خواهد شد او را به هشیاری رسانده و در دل او امید ایجاد و عدم ترس و اطمینان ایجاد کند ( تا به ما بپیوندد ) را می تواند شامل شود. حتی بعضی ها می توانند در این نامه ها اعلام زمان و مسیر تظاهرات بعدی را اشاعه بدهند. می شود کاریکاتورها و نقد های تصویری و عکس های معنا دار را که به وفور دراینترنت است را با این طریق به اطلاع عموم مردم رساند. خمینی خودش در زمان انقلاب کردن با دستگاه های استنسیل و به روش های آن زمانی تبلیغ کارش را می کرد ولی الان می توان با پست کردن نامه ها به سراسر کشور اطلاع رسانی را که هم اکنون فقط در لایه کامپیوتر داران کشور قرار دارد به لایه های عمیق تر کشور یعنی همه مردم رساند. اگر چاپخانه در اختیار دارید یا دستگاه کپی، از آنها استفاده کنید و تیراژ کارتان را به هزاران نسخه برسانید. بدانید اگر پاکت نامه ها هیچ نشانه رویی برای تفکیک نداشته باشند توسط اداره پست به سهولت به مقصد می رسند بدون هیچ ریسکی از سوی شما. فقط کافی است در هر صندوق پست 10 الی 30 پاکت نامه را بریزید. هیچ وقت همه پاکت ها را یک صندوق پستی نریزید. از محله ها مختلف پستی برای عدم شناسایی شدن استفاده کنید. همین کار حکومت را به زانو در خواهد آورد.
به امید موفقیت. فراموش نکنید که ما بیشماریم.

ناشناس گفت...

چه حالي داد

ناشناس گفت...

Ba dorood bar shoma doost grami

Ta sarnegooni rejim kasif eslami: MArg Bar khamenei fased

ناشناس گفت...

شاشیدن رو عکس سید علی گدارو حساب نکردی ...اونم بزن 500هزار بار

ناشناس گفت...

شاشیدن رو عکس سید علی گدارو حساب نکردی ...اونم بزن 500هزار بار

ناشناس گفت...

به به آزادیتونو برم که حتما باید نظر موافق بدیم که نویسنده وبلاگ ok کنه