۱۳۸۹ شهریور ۲۵, پنجشنبه

آماده باشید، حکومت خط قرمز رو رد کرد

امروز حکومت کودتایی خط قرمز را رد کرد و دفتر میر حسین را تفتیش کرد. این کار برای جدا کردن میر حسین از حامیانش است.
پس به گوش باشید و با کوچکترین سیگنالی از سمت حکومت واکنش درخور نشان دهید.
اس ام اس و اینترنت اولین چیزاییه که قطع خواهد شد پس به هوش باشید.
حکومت فقط یکبار می تواند میر حسین را دستگیر کند و اجازه نخواهیم داد تا بار دومی صورت پذیرد چون همون یکبار آخرین بارش خواهد شد.

۸ نظر:

ناشناس گفت...

دوست گرامي با اين ملت بي غيرت چه انتظار هايي داري شما ؟
الان همه به فكر سهم يارانه ها هستن !!

ناشناس گفت...

وقتی میرحسین رو دستگیر کردند و آب از آب تکون نخورد این پست رو بهتون یادآوری می کنم

ناشناس گفت...

هه هه خندیدم. شما بی خایه ها می خواید روز آخر مملکت رو رقم بزنید . ما که از خدامونه شماهام بیاین یه بار برای همیشه از شر شما حرومزاده ها خلاص شیم.

ناشناس گفت...

iranians show just they can talk, thats all good,  

آرمان سبز گفت...

بی خایه اون حرومزاده هایین که با اینکه تفنگ دستشونه لباس شخصی می پوشن تا شناسایی نشن . وقتی هم که شناسایی شدن گوروشونو از مملکت گم می کنن.
بی خایه همونایین که یه کلاش دادن دستشون تا مردم بی سلاح رو بکشن اما وقتی گیر مردم میفتن گریه زاری میکنن که ملت ولشون کنن.
و مردم هم اینقدر بزرگوارن که ولشون میکنن این خوکهای کثیف رو.

آرمان سبز گفت...

بی خایه احمدی نژاد و خامنه ای هستن که جرات نمی کنن آزادانه بین مردم تردد کنن.

ناشناس گفت...

هم وطنان گرامی: برای "مصدق زمان" خود، موسوی و "فاطمی زمان" خود، کروبی به ایستد و اشتباه تاریخی 28 مرداد را دچار نشویم هرچند، هرچند، هر چند،هرچند(به توان n ) دارای اندیشه های دگرگونه باشیم، رشد دگر اندیشی در زمان "مصدق ها" امکان دارد و فراماسون جهانی چپاولگر منابع ما، این را نمی خواهد.….مزدک
عکسهای جدید روبوسی مصباح و رفسنجانی را دیده اید؟ دوستان گرامی، دو طیفی را که سردار "مشفق" در گفتار خود تمیز میدهند، بسیار گفتاری عامیانه است و در سطح درک ایشان و در محیط در خود گرایی که ایشان فعالیت و رشد داشته اند میباشد و هیچ انتقادی از وی نیست، و نباید باشد (و منطقی نیست). دوستان گرامی با نگاهی از بالا، دو لژ متمایز فراماسونی هستند، یکمین: لژ “حجتیه” به استاد اعظمی مصباح یزدی و نوچه هایش حسینیان ، ریشهری، سعید امامی(به درک رفته)، مرتضوی، رادان، فیروز ابادیفاحمدی نژاد و ……..که مجموعه ای از اندکی از روحانیون و بیشترین واعظان مذهبی(روزه خوانان)،و بیشماری از نظامیان جوان و قاضیان جوان، نفوذی(در 30 سال اخیر) بدون سابقه انقلابی میباشند. و دومین لژ فراماسونری "اسد ابادی" که مختص به روحانیون، به استاد اعظمی ، مهدوی کنی، ناطق نوری، رفسنجانی و طبسی و... ....میباشد. چند سالی است که تاریخ مصرف کاربری لژ "اسد ابادی" از دیدگاه فراماسون لندن تمام شده و لژ جوان و خوشونت باری چون "حجتیه" لازم است تا با سرکوبی مستقیم و و اشکار نخبگان و وطن پرستان ،برای چپاول منابع ایران بکار گرفته شود، بیشترین روحانیون "مراجع تقلید" با این لژ کشتارگر "حجتیه" مخالفند یا از ان دوری میجویند. هرچند که فراماسیون لندن این لژ را نیز پس از چند سالی به زباله دان تاریخ خواهند فرستاد، چنانچه "لژ پهلوی" را فرستاد. دوستان برای "مصدق زمان" خود، موسوی و "فاطمی زمان" خود، کروبی به ایستد و اشتباه تاریخی را دچار نشویم هرچند، هرچند، هر چند،هرچند(به توان n ) دارای اندیشه های دگرگونه باشیم، رشد دگر اندیشی در زمان "مصدق ها" امکان دارد و فراماسون جهانی این را نمی خواهد.….
مزدک

ناشناس گفت...

هموطنان و همرزمان غیور و بیباک! با تمام قدرت و شهامت سبزمان آماده باشیم که در داخل و خارج ایران برای دفاع از رهبران گرانقدرمان موسوی و کروبی در مقابل یورش وحشیانه مزدوران کثیف حکومت خون آشام ضحاک زمان (ولایت وقیح)، یکسره کردن کار این حکومت ددمنش و آزادی ایران عزیزمان به پا خیزیم! ما در مبارزه با این نظام پست و رذل رژیم اوباشان چیزی جزبدبختی و زنجیرهای اسارتمان نداریم که از دست بدهیم! ما بشماریم! ما پیروزیم!